تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بساق زاده گفت: گاز خروجی به اولین جایی که جرقه بوده برخورد کرده و آتش‌سوزی اتفاق می‌افتد. علی محمد بساق‌زاده مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره اتش‌سوزی در پتروشیمی مبین گفت: گاز از ترین سوم که مرخص بوده به دلیل شرایط خاصی که پیش آمده سیستم ولو […]

[ad_1]

بساق زاده گفت: گاز خروجی به اولین جایی که جرقه بوده برخورد کرده و آتش‌سوزی اتفاق می‌افتد.

علی محمد بساق‌زاده مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره اتش‌سوزی در پتروشیمی مبین گفت: گاز از ترین سوم که مرخص بوده به دلیل شرایط خاصی که پیش آمده سیستم ولو عمل کرده و آتش‌سوزی ایجاد شده است .


وی افزود: اکنون ولوهای ورودی و خروجی ایستگاه را بسته و شرایط تحت کنترل است و منتظرم که کاملاً آتش خاموش شود و دو ترینی که آماده هستند در مدارس سرویس قرار گیرند تا شرایط نرمال شود.


بساق‌زاده تصریح کرد: ناخالصی این گاز باعث می‌شود که سیستم کنترلی که فشار تولید گاز را کنترل می‌کند صدمه دیده و سیستم ولو عمل می‌کند در نتیجه گاز خروجی به اولین جایی که جرقه بوده برخورد کرده و آتش‌سوزی اتفاق می‌افتد.


وی خاطرنشان کرد: اکنون ولوها را بسته‌اند تا شرایط تحت کنترل قرار گیرد و فشار صفر شود تا بتوانند بخش‌های دیگر را در مدار کنترل قرار دهند.


مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی یاد‌آور شد: با توجه به اینکه آتش‌سوزی در خارج از قسمت واحدهای صنعتی رخ داده میزان خسارت وارده زیاد نبوده است.


وی توضیح داد: در حال حاضر سعی می‌شود که گازها تخلیه شود و همچنین در حال خنک کردن اطراف هستیم تا حرارت به جایی صدمه نزند و بتوانیم فشار را پایین آورده تا آتش خاموش شود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس