تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

به گزارش گذار نیوز، رئیس پلیس شهر مونیخ آلمان روز شنبه اعلام کرد که در حمله جمعه شب در مونیخ ۱۰ تن کشته و ۲۷ تن مجروح شده اند. ‘هوبرتس آندرای’ با اعلام این مطلب افزود: تمام کشته شدگان ساکنان شهر مونیخ بودند؛ مسن ترین مقتول ۴۵ ساله بوده اما بیشتر قربانیان نوجوان و جوان […]

۸۲۱۶۰۵۶۰-۷۰۸۸۵۹۹۹

به گزارش گذار نیوز، رئیس پلیس شهر مونیخ آلمان روز شنبه اعلام کرد که در حمله جمعه شب در مونیخ ۱۰ تن کشته و ۲۷ تن مجروح شده اند.

‘هوبرتس آندرای’ با اعلام این مطلب افزود: تمام کشته شدگان ساکنان شهر مونیخ بودند؛ مسن ترین مقتول ۴۵ ساله بوده اما بیشتر قربانیان نوجوان و جوان بودند.
به گفته پلیس، پنج تن از قربانیان زیر ۱۵ سال هستند و چهار قربانی دیگر نیز به ترتیب ۱۷، ۱۹، ۲۰ و ۴۵ سال سن داشته اند.
رئیس پلیس مونیخ دهمین کشته این حادثه را نیز فرد مهاجم اعلام کرد که ۱۸ ساله بود. جسد عامل حمله در نزدیکی محل حادثه پیدا شده در حالی که گلوله ای به سرش اصابت کرده بود. گفته می شود وی احتمالا خودکشی کرده است.
هوبرتس آندرای اظهارداشت: عامل تیراندازی جمعه شب در یک مرکز خرید در شهر مونیخ فردی با مشکلات روانی بوده که هیچ ارتباطی با داعش نداشته و انگیزه سیاسی هم برای این کار وجود نداشته است.
رئیس پلیس ایالت باواریا به مرکزیت مونیخ اعلام کرد فرد مهاجم پیش از این برای پلیس شناخته نشده بود و ارتباطی با پناهجویان نیز نداشته است.
وی اعلام کرد پلیس در حال بازجویی از افرادی است که فرد مهاجم را می شناختند.

 

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس