تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۴

در هفته‌ای که گذشت «ماهی سیاه کوچولو»» ساخته مجید اسماعیلی با ۳۵ میلیون تومان به اکران خود پایان داد.

با نزدیک شدن به جشنواره فیلم فجر تهیه‌کننده‌ها عزم خود را برای اکران فیلم‌هایشان قبل از شروع جشنواره جزم کرده‌اند و نتیجه شده تعدد فیلم‌های در حال اکران و فیلم‌هایی که با صدور پروانه‌های نمایش‌شان در صف اکران انتظار پایین آمدن فیلم‌های ما قبل خود را می‌کشند و فیلم‌سوزی پشت فیلم‌سوزی.

هم‌اکنون یازده فیلم در حال اکران هستند. آخرین آنها «کوچه بی‌نام» هاتف علیمردانی و «آدم باش» مجید جوانمرد و «حکایت عاشقی» احمد رمضان‌زاده هستند که پروانه نمایش‌هایشان صادر شده است.

سه فیلم «شیفت شب» نیکی کریمی، «ناهید آیدا پناهنده» و «این سیب هم برای تو» سیروس الوند از ۲۷ آبان ماه به نمایش درآمدند که فروش‌شان در یک هفته گذشته به ترتیب ۱۳۵، ۴۰ و ۳۰ میلیون بوده است.

«جامه‌دران» حمیدرضا قطبی و «چهارشنبه خون به پا می‌شود» حماسه پارسا نیز پس از اکران دو هفته‌ای به ۳۱۰ و ۹۵ میلیون رسیده‌اند. انیمیشن هادی محمدیان با نام «شاهزاده روم» در آستانه میلیاردی شدن است و فروش آن پس از سه هفته به ۸۵۰ میلیون تومان رسیده است.

فروش فیلم‌های یک ماهه گیشه نیز به این ترتیب است: «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» به کارگردانی وحید جلیلوند در حال نزدیک شدن به ۵۰۰ میلیون تومان است. «ارغوان» ساخته امید بنکدار و کیوان علیمحمدی ۲۰۰ میلیون تومان و «پدر آن دیگری» به کارگردانی یدالله صمدی ۳۰۰ میلیون تومان بلیت فروخته‌اند.

فروش فیلم «محمد رسول‌الله (ص)» تغییر آن‌چنانی نداشته است و تقریبا در مرز سیزده میلیارد تومان ثابت شده است.

در هفته‌ای که گذشت «ماهی سیاه کوچولو»» ساخته مجید اسماعیلی با ۳۵ میلیون تومان به اکران خود پایان داد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس