تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، گفت: تصویب کرده‌اند هیچ مسئولی به تراکتورسازی پول ندهد. به گزارش ایسکانیوز،از تبریز،‌ مصطفی آجورلو در نشست امروزش با خبرنگران در مورد پشت سر گذاشتن روز خبرنگاران، گفت: روز میلاد با سعادت صاحب کشور ایران امام رضا را تبریک می‌گویم. خدا را شکر می کنم توانستم در این مدت خدمتگذار تراکتورسازی […]

[ad_1]

آجرلو

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، گفت: تصویب کرده‌اند هیچ مسئولی به تراکتورسازی پول ندهد.

به گزارش ایسکانیوز،از تبریز،‌ مصطفی آجورلو در نشست امروزش با خبرنگران در مورد پشت سر گذاشتن روز خبرنگاران، گفت: روز میلاد با سعادت صاحب کشور ایران امام رضا را تبریک می‌گویم. خدا را شکر می کنم توانستم در این مدت خدمتگذار تراکتورسازی باشم.

وی افزود: به باشگاه تراکتورسازی با ۴۵ سال قدمت آمده‌ام و چند هدف را دنبال می‌کنم. هدف اولم ساختن تیم قدرتمند بود. هدف دوم من آشتی دادن هواداران با تراکتورسازی بود که اگر چمن ورزشگاه یادگار امام آماده بود این مسئله را به طور واضح مشاهده می‌کردید. اولین خبرگزاری تخصصی را در باشگاه پاس تاسیس کردم. یک روز مجید جلالی سرمربی پاس پیش من آمد و گفت چرا یک خبرگزاری علیه من مطلب می‌نویسد که بنده به او گفتم آیا ما تابه حال در ارنج تیم دخالت کردیم که این سوال را از من می‌پرسید؟

مدیرعامل تراکتورسازی یاد آور شد: یکی از برنامه‌های من تقویت آکادمی باشگاه است. برای تراکتورسازی بد است که فقط یک بازیکن از آکادمی در تیم بزرگسالانش حضور داشته باشد. امسال ۳۲۰۰ نفر در آکادمی باشگاه تست دادند. تراکتورسازی تنها به تبریز تعلق ندارد. بلکه متعلق به اردبیل، زنجان و… است. مهمترین موضوع فوتبال حرفه‌ای پول است. روزی که تیم را تحویل گرفتم ۱۰ میلیارد بدهکار بود. هزینه امسال تیم ۳۰ میلیارد است بدین ترتیب باید ۴۰ میلیارد درآمدزایی کنم. این درست نیست که با بازیکن قرارداد ببندیم و پولش را ندهیم.

مدیرعامل تراکتورسازی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر هیچ مسئولی در ایران به تراکتورسازی پول نمی‌دهد و تصویب کردند که پولی به ما داده نشود. با قاطعیت می‌گویم کار اقتصادی را در باشگاه آغاز کردم و تا به امروز ۶ میلیارد در آمدزایی داشتم. هفته گذشته به دیدار مدیرعامل کارخانه تراکتورسازی رفتم و به او گفتم به مدیر قبلی ۸ میلیارد کمک کرده‌اید. بنده این مبلغ را نمی‌خواهم به جای آن بیمه کارکنان را به من بده تا کار اقتصادی کنم. امروز دیداری با مدیرعامل کارخانه ایده داشتم و از مدیریت آنجا هم همین خواسته را داشتم. دست گدایی برای تامین هزینه‌های تیم فوتبال دراز نخواهم کرد. می‌خواهم با تاسیس بنگاه اختصاصی هزینه تیم را تامین کنم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی را نباید به فرد فروخت چرا که این باشگاه‌ها قدرت و ثروت دارند. به عنوان یک فرد انقلابی که برای پیروزی انقلاب همه کار کردم نباید گفت شاه چه گفته است. تراکتورسازی به مردم تعلق دارد نه به فرد. اگر عرضه داشته باشم ظرف دو سال تراکتورسازی را سهام عام کرده و با تاسیس لاین هواپیمایی، هتل، خط مستقل تلفن و … برای تراکتورسازی در آمدزایی می‌کنم.

آجورلو در پایان، گفت: برای استقلال و پرسپولیس سال گذشته ۱۷۰ میلیارد قیمت گذاشته بودند اما کف قیمت باشگاه تراکتورسازی ۵ هزار میلیارد تومان است. در حال حاضر برای تراکتورسازی کار اقتصادی می‌کنم و کارهای تیم را به امیر قلعه‌نویی سپرده‌ام.

۶۰۱/ ۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس