تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] طرح مطالعات آثار زیست محیطی خط لوله ۴٨ اینچ صادرات گاز ایران به عمان در یک نشست تخصصی بررسی شد. به گزارش ایسکانیوز از شانا، این نشست تخصصی عصر دیروز (دوشنبه، ١۵ شهریورماه) با حضور مدیران و رؤسای اچ اس یی شرکت ملی نفت، اداره کل اچ اس یی وزارت نفت و مجریان و […]

[ad_1]

طرح مطالعات آثار زیست محیطی خط لوله ۴٨ اینچ صادرات گاز ایران به عمان در یک نشست تخصصی بررسی شد.

به گزارش ایسکانیوز از شانا، این نشست تخصصی عصر دیروز (دوشنبه، ١۵ شهریورماه) با حضور مدیران و رؤسای اچ اس یی شرکت ملی نفت، اداره کل اچ اس یی وزارت نفت و مجریان و کارفرمایان این طرح از شرکت ملی صادرات گاز ایران در سالن اجتماعات HSE شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

بر پایه این گزارش، در این نشست آثار زیست محیطی انتقال خط لوله ۴٨ اینچ صادرات گاز از ایران به عمان بر اساس روشهای اجرایی فرایند مطالعات ارزیابی آثار زیست محیطی (EIA) پروژه های صنعت نفت بررسی و ارزیابی شد.

بر این اساس، گزارش EIA این طرح ازسوی مجری و کارفرمای طرح با ذکر جزئیات ارائه و بخش های فنی مورد بررسی، اصلاح شد.

به گزارش شانا، براساس توافق سال ٢٠١٣ میان دو کشور ایران و عمان، قرار است برای ١۵ سال، گاز ایران از طریق خط لوله به طول ٢٠٠ کیلومتر در بخش خشکی به عمان صادر شود، با توافقی که به تازگی میان طرفین انجام شد، حجم قرارداد صادرات گاز به کشور عمان ۵٠ درصد یعنی به ۴٢ میلیون مترمکعب در روز افزایش یافت که این توافق سبب تحکیم روابط مشترک دو کشور می شود.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس