تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشان بوکان از آتش گرفتن منزل مسکونی در کمربندی ساحلی این شهرستان خبرداد. ظاهر فیضه در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در بوکان ضمن اعلام این خبر گفت: در ساعت ۱۳ امروز (پنجشنبه)بنا به تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد که منزل مسکونی در خیابان ساحلی بوکان […]

[ad_1]

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشان بوکان از آتش گرفتن منزل مسکونی در کمربندی ساحلی این شهرستان خبرداد.

ظاهر فیضه در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در بوکان ضمن اعلام این خبر گفت: در ساعت ۱۳ امروز (پنجشنبه)بنا به تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد که منزل مسکونی در خیابان ساحلی بوکان طعمه حریق شده است.


وی افزود: بلافاصله ماموران آتش‌نشان ایستگاه ۲ امیرآباد به محل اعزام شده که پس از رسیدن فوراً از طریق شکستن شیشه‌ها و ورود به منزل مذکور عملیات اطفاء حریق را آغاز کردند.


مسئول روابط عمومی سازمان آتش‌نشان بوکان در ادامه افزود: این حریق که به علت بی‌احتیاطی و سهل‌انگاری در روشن کردن اتو برقی و رها کردن آن به حال خود رخ داده بود، خساراتی بیش از ده میلیون تومان به منزل ذکر شده وارد کرد.


فیضه افزود: هر ساله بی‌احتیاطی و عدم رعایت نکات ایمنی خسارات مالی و جانی هنگفتی در منزل، محل کار، رانندگی و…. به همشهریان عزیز وارد می‌کند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس