تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: آتش سوزی گسترده در یک رستوران سنتی منجر به دود گرفتگی ۲ کارگر محبوس در این رستوران شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان، جلال ملکی گفت: ساعت ۲۳ و ۲۹ دقیقه شب گذشته، آتش سوزی در یک مجتمع خدماتی – تفریحی در تهرانسر واقع در بلوار […]

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: آتش سوزی گسترده در یک رستوران سنتی منجر به دود گرفتگی ۲ کارگر محبوس در این رستوران شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان، جلال ملکی گفت: ساعت ۲۳ و ۲۹ دقیقه شب گذشته، آتش سوزی در یک مجتمع خدماتی – تفریحی در تهرانسر واقع در بلوار گلها به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.
او افزود: بلافاصله نیروهای ۴ ایستگاه آتش نشانی در محل حاضر و امداد رسانی به افراد را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به شروع آتش از یک رستوران سنتی واقع در این مجتمع تفریحی گفت: آتش سوزی در رستوران مجتمع خدماتی – تفریحی به وسعت ۵ هزار متر مربع رخ داده بود و وسعت رستوران ۳۰۰ متر مربع بود.

ملکی وجود استخر در فضای مجتمع خدماتی – تفریحی تهرانسر را عامل دشواری عملیات آتش نشان ها دانست و گفت: به دلیل وجود استخر بدون حفاظ در محوطه، آتش نشان ها مجبور بودند شرایطی را فراهم کرده که ۱۰۰ میهمان حاضر در این رستوران به داخل استخر پر از آب نیافتند.

او ادامه داد: آتش نشان ها در نهایت موفق شدند در ساعت یک و ۳۷ دقیقه عملیات را به اتمام رسانده و آتش را مهار کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی از دود گرفتگی ۲ کارگر رستوران خبر داد و گفت: تنها ۲ کارگر رستوران دچار دود گرفتگی شدند و سایر افراد به سلامت از مجموعه خارج شدند.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس