تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، سید جلال ملکی با اعلام این خبر گفت:‌ حوالی ساعت ۱۴ امروز یک مورد آتش سوزی در کارگاه آتش سوزی در محله یافت‌‌آباد به ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اعلام شد که در پی آن سه ایستگاه با تمام تجهیزات لازم به محل حادثه اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش نشانی با […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، سید جلال ملکی با اعلام این خبر گفت:‌ حوالی ساعت ۱۴ امروز یک مورد آتش سوزی در کارگاه آتش سوزی در محله یافت‌‌آباد به ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اعلام شد که در پی آن سه ایستگاه با تمام تجهیزات لازم به محل حادثه اعزام شدند.


سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه دراین گاراژ ۱۲ هزار متری چندین کارگاه مبل‌سازی وجود دارد، گفت: این آتش سوزی در دو کارگاه نزدیک بهم به مساحت ۴۰۰ متر روی داد که به دلیل حجم آتش، امکان سرایت آن به سایر کارگاه‌ها وجود داشت.


وی با اشاره به وجود سلیندر گاز، اسفنج، قوطی رنگ و پشم شیشه در این کارگاه‌ها گفت: وجود این مواد قابل اشتعال کار را برای آتش‌نشانان سخت کرده بود اما با تلاش فراوان و خارج کردن سلیندرهای گاز قبل از انفجار توانستند آتش را خاموش کنند.


ملکی در مورد خسارات و تلفات احتمالی این حادثه گفت:‌ خوشبختانه در این حادثه تلفات جانی وجود نداشت اما خسارات مالی بجا مانده از آن بسیار بالا است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس