تاریخ انتشار: ۰۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در این حادثه یک کارگر مشغول تعمیر یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ بود که این خودرو دچار حریق شد. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک تعمیرگاه خودرو در خیابان کارگر خبر داد و گفت: در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ در آتش […]

[ad_1]

در این حادثه یک کارگر مشغول تعمیر یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ بود که این خودرو دچار حریق شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک تعمیرگاه خودرو در خیابان کارگر خبر داد و گفت: در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ در آتش سوخت و بخش زیادی از این مغازه دچار خسارت شد.

به گزارش ایرنا، سید جلال ملکی افزود: ساعت ۱۲:۵۰ امروز حادثه آتش سوزی در یک تعمیرگاه خودرو در خیابان کارگر حوالی میدان حر به مرکز اطلاع رسانی آتش نشانی شهر تهران اعلام و ماموران دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در این حادثه یک کارگر مشغول تعمیر یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ بود که این خودرو دچار حریق شد.

ملکی با بیان اینکه شعله های آتش بخش زیادی از این مغازه را فرا گرفته بود گفت: آتش نشانان در کمترین زمان ممکن آتش را خاموش کرده و از سرایت آتش به مغازه های اطراف جلوگیری کردند.

وی یادآور شد: در مجاورت این تعمیرگاه یک ساختمان مسکونی وجود داشت که یک خانم بدلیل شدت آتش سوزی دچار شوک زدگی شد و آتش نشانان به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تاکید کرد: این حادثه تلفانی جانی نداشت اما تعمیرگاه دچار خسارات سنگینی شد.

وی علت این حادثه را در دست بررسی کارشناسان سازمان آتش نشانی اعلام کرد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس