تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی سازمان آتش نشان و خدمات ایمنی شهر تهران از اطفای حریق در یک مغازه تعویض روغنی در چهارراه لشگر خبر داد. سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا درباره این خبر گفت: در ساعت ۱۶:۱۴ امروز از طریق تماس‌های متعدد با سامانه ۱۲۵ گزارشی متناقض از وقوع حریق در یک مجتمع تعمیرگاهی و […]

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشان و خدمات ایمنی شهر تهران از اطفای حریق در یک مغازه تعویض روغنی در چهارراه لشگر خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا درباره این خبر گفت: در ساعت ۱۶:۱۴ امروز از طریق تماس‌های متعدد با سامانه ۱۲۵ گزارشی متناقض از وقوع حریق در یک مجتمع تعمیرگاهی و مجتمع مسکونی به آتش نشانی رسید که به دنبال آن با توجه به نوع گزارش ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه نردبام و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در چهارراه لشگر اعزام کرد.

ملکی با اشاره حضور عوامل آتش نشانی در محل اظهار کرد: پس از حضور عوامل آتش نشانی در محل حادثه مشاهده شد که حریق در یک مجتمع تعمیرگاهی رخ داده اما با توجه به اینکه در مجاورت این مجتمع یک مجتمع مسکونی قرار داشته افرادیکه از دور شاهد حادثه بودند با فرض اینکه مجتمع مسکونی آتش گرفته آن را به ۱۲۵ اطلاع دادند.

وی با بیان اینکه کانون حریق یک مغازه تعویض روغنی به مساحت حدود ۵۰ متر مربع در این مجتمع تعمیرگاهی بود گفت: عوامل آتش نشانی عملیات اطفای حریق را آغاز کرده و در نخستین گام از سرایت حریق به دو خودروی سواری که در این مغازه قرار داشت جلوگیری کردند و پس از آن نیز شعله‌های آتش به طور کامل مهار و اطفا شد.

سخنگوی سازمان آتش نشان و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه دود زیادی در زیر سقف ‌های شیروانی این مغازه تعویض روغنی جمع شده بود گفت: عوامل آتش نشانی پس از تخلیه دود و ایمن سازی محل به عملیات خود خاتمه دادند.

به گفته ملکی در جریان این حادثه یکی از کارگران مغازه تعویض روغنی دچار آسیب دیدگی شد که عوامل آتش نشانی وی را به منظور انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس مستقر در محل تحویل دادند.

وی اضافه کرد: علت این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در دست بررسی است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس