تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۵

سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق یک ساختمان مسکونی در خیابان نیرو هوایی و نجات ۱۲ تن خبر داد. به گزارش انتخاب، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران  در خصوص جزییات حادثه حریق یک ساختمان مسکونی اظهار داشت: ساعت ۱۲:۱۲ دقیقه امروز (چهار شنبه) حادثه آتش سوزی یک منزل مسکونی واقع […]

سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق یک ساختمان مسکونی در خیابان نیرو هوایی و نجات ۱۲ تن خبر داد.

به گزارش انتخاب، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران  در خصوص جزییات حادثه حریق یک ساختمان مسکونی اظهار داشت: ساعت ۱۲:۱۲ دقیقه امروز (چهار شنبه) حادثه آتش سوزی یک منزل مسکونی واقع در ۳۰ متری نیرو هوایی خیابان برادران حسنی به ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اعلام شد.

وی با بیان اینکه نیروهای دو ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو تنفسی و تشک نجات بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند گفت: حادثه بر اثر آتش سوزی سونا خشک در طبقه ۴ ساختمانی ۶ طبقه اتفاق افتاده و دود حاصل تمام ساختمان را فرا گرفته بود.

ملکی بیان کرد: در پی این حادثه ۴ تن از ساکنین طبقه چهارم به بالکن رفته و ۵ تن در طبقات ابتدایی ساختمان محبوس بودند همچنین ۳تن در طبقه پنجم ساختمان گرفتار شده بودند که تمامی آن ها توسط دو گروه آتش نشان از ساختمان خارج شدند.

وی در پایان گفت: پس از استخراج دود حاصل از آتش سوزی از ساختمان و ایمن سازی محل حادثه عملیات در ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه به اتمام رسید.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس