تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وقوع حریق گسترده در یک مجتمع تجاری واقع در بلوار دکتر حسابی شیراز، ماموران آتش‌نشانی را به این محل کشاند. به گزارش ایسنا، حریق اوایل صبح دوشنبه یکم شهریور در یک مجتمع تجاری واقع در بلوار دکتر حسابی در شمالغرب شیراز، طبقات هم‌کف این مجتمع را درگیر کرد و با توجه به گستردگی آن، […]

[ad_1]

آتش سوزی

وقوع حریق گسترده در یک مجتمع تجاری واقع در بلوار دکتر حسابی شیراز، ماموران آتش‌نشانی را به این محل کشاند.

به گزارش ایسنا، حریق اوایل صبح دوشنبه یکم شهریور در یک مجتمع تجاری واقع در بلوار دکتر حسابی در شمالغرب شیراز، طبقات هم‌کف این مجتمع را درگیر کرد و با توجه به گستردگی آن، ماموران آتش‌نشانی از پنج ایستگاه چهار، پنج، هشت، ۱۴ و ۱۵ را به محل کشاند.

فرمانده ارشد حوزه سه آتش‌نشانی شیراز در این خصوص گفت: ساعت هشت و ۴۵ دقیقه صبح امروز وقوع حریق به مرکز ۱۲۵ گزارش شد که بلافاصله مامورانی از چند ایستگاه به محل اعزام شدند.

نامجو وصالی گفت: این حریق از مغازه‌های پیتزا فروشی و کافی شاپ مجاور آن در طبقه هم کف آغاز شده و منجر به ایجاد و گسترش دود غلیظ در محدوده شده بود.

او گفت: با توجه به گستردگی حریق و تجمع دود غلیظ در صحنه حادثه، پس از بازکردن درب مغازه، به سرعت بازدید و بررسی دیگر طبقات مجتمع با هدف کسب اطمینان از نبود مشکل، انجام شد و با استفاده از سیستم‌های آبدهی، اطفاء حریق و همچنین عملیات تخلیه دود، آغاز شد.

وصالی با اشاره به اینکه در طبقات دیگر این ساختمان، واحدهای اداری و باشگاه ورزشی وجود دارد، گفت: خوشبختانه با عملکرد به موقع آتش‌نشانان مانع از سرایت آتش به دیگر طبقات شدیم ولی این آتش سوزی خسارت مالی سنگینی به بار آورد.

به گزارش ایسنا، حریق این مجتمع تجاری حوالی ساعت ۱۲ ظهر کاملا مهار شد.

*عکس تزئینی است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس