تاریخ انتشار: ۰۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ساعت ۴:۲۹ بامداد آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان رباط‌کریم خیابان شیخ‌محمدی به سامانه ۱۲۵ اعلام و سه ایستگاه به همراه نردبان و تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شد.  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: آتش‌سوزی گسترده در ساختمانی اداری که بخش از آن به عنوان انبار دارو مورد استفاده قرار می‌گرفت، خسارت […]

[ad_1]

ساعت ۴:۲۹ بامداد آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان رباط‌کریم خیابان شیخ‌محمدی به سامانه ۱۲۵ اعلام و سه ایستگاه به همراه نردبان و تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شد.

 سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: آتش‌سوزی گسترده در ساختمانی اداری که بخش از آن به عنوان انبار دارو مورد استفاده قرار می‌گرفت، خسارت مالی سنگینی برجا گذاشت.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: ساعت ۰۰:۱۶ دقیقه بامداد آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان در خیابان توحید به سامانه ۱۲۵ اعلام و ۴ ایستگاه به همراه نردبان و بالابر به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: محل حادثه یک ساختمان ۳ طبقه اداری بود که از طبقات بالایی آن و پشت‌بام به عنوان انبار دارو استفاده می‌شد؛ با آتش‌سوزی در بخشی از طبقه سوم حریق به پشت‌بام نیز سرایت کرده بود و در حال انتقال به ساختمان‌های همجوار بود.

سخنگوی سازمان اتش‌نشانی تهران تصریح کرد: آتش‌نشان‌ها مشغول عملیات شدند و به سرعت آتش را به کنترل خود درآوردند. این حادثه خسارت مالی سنگینی برجا گذاشت اما خوشبختانه مصدوم و فوتی نداشت. عملیات در ساعت ۲:۳۶ دقیقه به پایان رسید.

وی همچنین از وقوع حادثه دیگری خبر داد و گفت: ساعت ۴:۲۹ بامداد آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان رباط‌کریم خیابان شیخ‌محمدی به سامانه ۱۲۵ اعلام و سه ایستگاه به همراه نردبان و تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شد.

ملکی افزود: در طبقه دوم این ساختمان ۴ طبقه  ۸ واحدی آتش‌سوزی رخ داده بود که آتش‌نشان‌ها همزمان با اطفای حریق ساکنان محبوس شده در ساختمان را نجات دادند و موفق‌ شدند ۱۷ نفر را به سلامت از ساختمان خارج کنند.

وی تصریح کرد: در این حادثه یک مرد دچار سوختگی از ناحیه دست شد که به عوامل اورژانس تحویل داده شد. بعد از اطفای حریق و ایمن‌سازی محل حادثه، عملیات در ساعت ۵:۳۹ به پایان رسید.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس