تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بازرسان آمریکایی در حال بررسی و شناسایی علت دقیق یک مورد آتش‌سوزی در ساختمانی مسکونی در ایالت تنسی و کشته شدن ۹ تن در این حادثه هستند. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام پلیس ایالت تنسی یک واحد مسکونی که ۱۰ عضو خانواده در آن زندگی می‌کردند طعمه حریق شد که در این حادثه ۹ […]

[ad_1]

بازرسان آمریکایی در حال بررسی و شناسایی علت دقیق یک مورد آتش‌سوزی در ساختمانی مسکونی در ایالت تنسی و کشته شدن ۹ تن در این حادثه هستند.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام پلیس ایالت تنسی یک واحد مسکونی که ۱۰ عضو خانواده در آن زندگی می‌کردند طعمه حریق شد که در این حادثه ۹ نفر از آنان جان خود را از دست دادند.

نیروهای آتش‌نشانی محلی ایالت تنسی نیز اظهار داشتند: شش تن از قربانیان این حادثه کودک بودند و یک کودک دیگر نیز به دلیل مجروحیت در بیمارستان تحت درمان قرار دارد.

بررسی‌های اولیه حاکی از آن است که بروز نقص فنی در سیستم برق دستگاه تهویه هوا موجب بروز آتش‌سوزی در این ساختمان یک طبقه شده است.

به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، بیشتر قربانیان این حادثه در دم و در صحنه آتش‌سوزی جان اخته‌اند. همچنین برخی از قربانیان به دلیل استنشاق دود و تعدادی دیگر بر اثر سوختگی جان خود را از دست داده‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس