تاریخ انتشار: ۰۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] حدود ۹۰۰ مامور مشغول مبارزه با آتش هستند و از کمک بالگردها و هواپیماهایی که روی آتش آب و ماده آتش‌نشانی می پاشند برخوردارند. ماموران آتش‌نشانی در کوه‌های شمال لس‌آنجلس در کالیفرنیا برای مهار یک آتش‌سوزی طبیعی که ۱۸ خانه را سوزانده و صدها خانه دیگر را تهدید می کند در تلاش هستند. به […]

[ad_1]

حدود ۹۰۰ مامور مشغول مبارزه با آتش هستند و از کمک بالگردها و هواپیماهایی که روی آتش آب و ماده آتش‌نشانی می پاشند برخوردارند.

ماموران آتش‌نشانی در کوه‌های شمال لس‌آنجلس در کالیفرنیا برای مهار یک آتش‌سوزی طبیعی که ۱۸ خانه را سوزانده و صدها خانه دیگر را تهدید می کند در تلاش هستند.

به گزارش ایسنا، این آتش‌سوزی که حدود ۹۰۰۰ هکتار را در بر گرفته باعث تخلیه ۱۵۰۰ خانه مسکونی در نزدیکی “سانتا کلاریتا” شده است.

جسد یک نفر در یک اتومبیل سوخته پیدا شده اما معلوم نیست که مرگ او مربوط به آتش سوزی باشد. بادهای شدید آتش را شعله ور کرده و دود و خاکستر را در لس آنجلس منتشر کرده است.

آتش‌سوزی موسوم به “سندفایر” روز جمعه در ناحیه “سند کنیون” در نزدیکی سانتا کلاریتا در حاشیه جنگل ملی آنجلس شروع شد.

به گزارش بی‌بی‌سی، این آتش‌سوزی همزمان با ورود یک جبهه هوای داغ به جنوب کالیفرنیا آغاز شده است.

“نیتان جودی” سخنگوی جنگل ملی آنجلس گفت:‌ این آتشی نیست که فقط در یک جهت حرکت کند. در جهات مختلف پیش می رود که بستگی به جهت وزش باد دارد.

حدود ۹۰۰ مامور مشغول مبارزه با آتش هستند و از کمک بالگردها و هواپیماهایی که روی آتش آب و ماده آتش‌نشانی می پاشند برخوردارند.

به زودی قرار است هوای کمی خنک تر به این ناحیه برسد که می تواند به مقابله با آتش‌سوزی کمک کند.

یک آتش‌سوزی دیگر نیز هم اکنون در کوه های نزدیکی منطقه “بیگ‌سور” در جنوب سانفرانسیسکو در نزدیکی اقیانوس آرام در جریان است. بیش از ۱۰۰۰ خانه در نواحی “پالو کلورادو” و “کارمل هایلندز” تخلیه شده اند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس