تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در این باره گفت: ساعت ۹:۵۲ امروز، عوامل آتش‌نشانی باقرشهر در تماس با آتش‌نشانی تهران از وقوع آتش‌سوزی گسترده در یک انبار ۱۰ هزار متری کالا خبر دادند که آتش‌نشانان ۶ ایستگاه بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران به همراه ۱۵ تانکر آب، خودروی […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در این باره گفت: ساعت ۹:۵۲ امروز، عوامل آتش‌نشانی باقرشهر در تماس با آتش‌نشانی تهران از وقوع آتش‌سوزی گسترده در یک انبار ۱۰ هزار متری کالا خبر دادند که آتش‌نشانان ۶ ایستگاه بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران به همراه ۱۵ تانکر آب، خودروی فوماتیک و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه در جاده قدیم قم، شهر سنگ اعزام شدند.


سید جلال ملکی افزود: پیش از رسیدن آتش‌نشانان تهرانی، عوامل آتش‌نشانی باقرشهر و کهریزک در محل حضور داشتند و عملیات مهار آتش سوزی را آغاز کرده بودند.


وی ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک انبار نگهداری از کالا به مساحت بیش از ۱۰ هزار متر مربع دچار آتش‌سوزی شده و داخل این انبار چندین سوله که هر کدام مملو از اجناس مختلف بود، قرار داشت.


ملکی افزود: در این محل یک سوله دو هزار متری کاملا شعله‌ور شده و شعله‌های آتش در حال سرایت به بخش‌های دیگر بود و داخل این سوله‌ها مملو از چسب، لوازم یدکی ماشین و چوب بود که کاملا شعله‌ور شده و با توجه به قابل اشتعال بودن آنها عملیات مهار آتش سوزی را با دشواری روبه‌رو کرده بود.


وی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان از چند جهت عملیات مهار آتش‌سوزی را آغاز کردند و پس از مدتی موفق به مهار کامل آتش سوزی شدند.


ملکی با اشاره به بازدید ایمنی کارشناسان ‌آتش‌نشانی باقرشهر از این محل گفت: پیش از این کارشناسان آتش‌نشانی از این انبار بازدید کرده و موارد نقص ایمنی را به آنان تذکر داده بودند اما متاسفانه مالک توجهی به آن نداشته است.


وی با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت، گفت: خسارات مالی به جا مانده از این آتش‌سوزی بالاست.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس