تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سایت جماران پس از بیانیه سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و کشیدن خط بطلان بر شایعات ورود به عرصه سیاست، نامه یکی از کاربران را منتشر کرده‌است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از جماران نامه این کاربر به شرح زیر است: جا دارد از بیانیه اخیر سردار سلیمانی فرمانده محترم و […]

[ad_1]

سایت جماران پس از بیانیه سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و کشیدن خط بطلان بر شایعات ورود به عرصه سیاست، نامه یکی از کاربران را منتشر کرده‌است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از جماران نامه این کاربر به شرح زیر است:

جا دارد از بیانیه اخیر سردار سلیمانی فرمانده محترم و محبوب نیروی قدس سپاه تشکر کنیم که شفاف سازی نمودند و با اعلان اینکه تا آخر عمر «سرباز» خواهد ماند، آب پاکی را روی دست همه کسانی ریختند که در این سالهای اوج شهرت، خیال بالا رفتن از نردبان محبوبیت ایشان را در سر می پروراندند.

همانگونه که در بیانیه ذکر شده، این حرکت اقدامی مثبت برای جلوگیری از تفرقه افکنی های خارجی و داخلی بود.
نکته دیگر آنکه اعلان سردار سلیمانی، یک درس عملی در اجرای توصیه اکید پیر جماران مبنی با عدم دخالت نظامیان در سیاست است که انصافا عبرت آموز است.

خدا را شاکریم که سردار سلیمانی این سرباز وفادار امام که هنوز وقتی از آن مرد بزرگ سخن می گوید اشک از چشمانش جاری می شود، از چنین شخصیت خودساخته ای برخوردار است که محبوبیت او را جوّ زده و اسیر خویش نمی سازد و می داند که سنگر خدمت و مسئولیت برای او در چه عرصه ای اولویت دارد و راه اصلی را به جاده ی خاکی دعواهای سیاسی و باندی ترجیح می دهد.
خداوند وجود ایشان را برای اسلام و مسلمانان جهان خصوصا منطقه، حفظ کند.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس